VERKOOP EN ACQUISITIENog te veel gebruikt de verkoper de eigenschappen van het product of de dienst om tot een afspraak of een order te komen. Steeds vaker echter is deze informatie te achterhalen op internet of in andere media. Klanten vragen om de vertaalslag en dat kan u het best! Als u maar wil weten wat de klant belangrijk vindt op korte en langere termijn. Als u uw aanbod laat aansluiten op de individuele ontwikkeling van uw (potentiële) klant: zo levert u voortdurend op maat! Met name in deze tijd bepaalt de kwaliteit van de relatie uw succes. Doelstelling De doelstelling van de training Verkoop en acquisitie is: Vergroten van persoonlijke invloed in (het verkrijgen van) klantrelaties. Versterken van de communicatieve vertaalslag. Behalen van betere verkoopresultaten.
Programma Tijdens deze verkooptraining komen onder meer de volgende onderwerpen aan de orde:
Commerciële interesse, echt of toneel? Communicatielijn Interactief inventariseren. Klantgericht argumenteren. De relatie als prijsvoordeel.
Omgaan met weerstand en kritiek Praktijkoefeningen Deelnemers De training 'Verkoop en acquisitie' is bestemd voor iedereen die direct of indirect verantwoordelijk is voor commerciële klantcontacten. Trainingsgroepen Wij verzorgen deze training desgewenst ook voor groepen. De training wordt dan uitgevoerd op een tijdstip en een plaats die u het best schikt. De training kan ook naar uw wensen worden aangepast. Data, plaats en prijs De training bestaat uit 4 dagdelen van circa 2,5 uur. De prijs per deelnemer is € 495,- voor leden van MKB-Nederland en € 545,- voor niet leden. Dit bedrag is exclusief BTW, exclusief een bijdrage van € 20,- voor cursusmaterialen en € 19,50 per dag arrangementskosten. Voor trainingen met één dagdeel per dag zijn de arrangementskosten € 4,75 per dagdeel. Informatie Heeft u nog vragen over deze training, dan kunt u contact opnemen met het cursussecretariaat van MKB Cursus & Training: telefoon (015) 219 13 90.
|